***همونطور که در مبحث قبل گفتم برخلافه اینکه  خسته کننده و سرد و بدون شخصیت تصور میشه، میتونه خیلی جالب و شاد و گرم باشه.با هم چند اصل برای طراحی اتاق نشیمن به سبک مدرن میبینیم.

1) به این رنگ های شاد توجه کنید."میتونیدبا ترکیب رنگ های گرم و سرد تعادل فوق العاده ای ایجاد کنید. (در آینده بیشتر راجع به رنگ ها صحبت میکنم.) مثلا در تصویر زیر اگر رنگ زرد رو حذف کنیم، میبینید که چقدر اتاق سرد و بی روح بنظر میاد ولی با اضافه کردن چند ن زرد در کنار رنگ های خنثی آرامش و گرما رو به اتاق نشیمن وارد کردیم."

2)اگه فضای کافی برای تزیین دیواری های خونتون با آثار هنری ندارید، پیشنهاد من یک فرش طرح دار با رنگ های زنده است."شما میتونید با استفاده از فرش های سنتی ایرانی فضای فوق العاده دلچسبی رو بوجود بیارید و همچنان از چارچوب این سبک خارج نشید."

3)به این مبل بزرگ مخملی و لایتینگ برنجی توجه کنید"یکی دیگه از بروزترین طراحی ها برای فضای نشیمن در این سبک استفاده از مبلمان مخملی و راحتی در کنار وسایل لوکس برنجی و مدرن هست."

4)به این پارتیشن زیبا که برای جدا سازی فضاها استفاده شده توجه کنید."نباید از مهمترین ویژگی این سبک یعنی فضای باز غافل شیم.شما میتونید با استفاده از پارتیشن ها فضاهارو از هم جدا کنید."

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها